AudioPhase

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

 • AudioPhase Bilberry | przewód zasilający

  AudioPhase Bilberry | przewód zasilający

  2300,00 

  AUDIOPHASE BILBERRY KABEL ZASILAJĄCY 2M   Jest to kabel o szerokim spektrum zastosowań. Zbudowany został z miedzi monokrystaliczną OCC, a każda żyła ma przekrój 4,12mm2, Kabel ma złożoną, wielowarstwową budowę. Wypełnieniem między żyłami, a także elementem tłumiącym drgania wewnątrz kabla, jest bawełna, następnie mamy metalizowaną folię oraz siatkę eliminująca zakłócenia EMI i RFI. Kolejna warstwa…

 • AudioPhase Opium 2 | polskie kolumnyAudioPhase Opium 2 | polskie kolumny

  AudioPhase Opium 2 | polskie kolumny

  50000,00 

  AUDIOPHASE OPIUM 2 KOLUMNY PODSTAWKOWE ZE STANDAMI GWARANCJA POLSKIEGO PRODUCENTA ——————————————————————————— Przetworniki: Wysokotonowy: 29mm Berylowy SB acoustic Średniotonowy: 6.5” Polipropylenowy modyfikowany norweski SEAS Niskotonowy: 12” Papierowy stworzony do OPIUM włoski Lavoce – Ekskluzywny fornir ziricotte wykończony szlachetnym olejem – Terminale WBT – Obudowa zaprojektowana celem zminimalizowania drgań i rezonansów własnych oraz eliminacji pasożytniczych fal strojących…

AudioPhase to mała, aczkolwiek znana i bardzo ceniona polska manufaktura, która powstała z pasji do audio. Misją firmy jest przekonanie, że cały zestaw audio powinien tworzyć jedność, idealnie współgrać ze sobą, tak by finalnie naturalnie i realistycznie odtworzyć zapisany obraz dźwiękowy. Kolumny głośnikowe, które są ostatnim elementem zestawu, nie mogą ograniczać w żaden sposób elementów poprzedzających.

W AudioPhase każda zwrotnica od podstaw powstaje bez użycia programów symulacyjnych. Pomiary wykonywane są bez żadnej symulacji, „na żywo”. Dobór komponentów i elementów konstrukcyjnych nie jest przypadkowy. Każdy element w torze jest odsłuchiwany i analizowany skrupulatnie przez konstruktora – Pana Karola Golińskiego. Ostatnim szlifem jest dobór odpowiedniego okablowania do wnętrza kolumny oraz terminali przyłączeniowych.

Brzmienie modelu AudioPhase Opium 2, które posiadamy na stanie, charakteryzuje się znakomitą średnicą, świetnym odwzorowaniem wysokich tonów i referencyjnym basem z bardzo niskim zejściem.

AudioPhase poza wybitnymi kolumnami produkuje również kable: zasilające, Ethernet oraz USB. Na stanie posiadamy kabel zasilający AudioPhase Bilberry.

Istnieje możliwość zamówienia dowolnych kolumn i kabli tego producenta do naszego salonu.