Ruark Audio - głośniki bezprzewodowe, systemy all-in-one

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Ruark Audio to brytyjska firma rodzinna założona w 1986 roku – pasjonaci dźwięku i designu.

Ruark Audio to jedna z tych firm, która koncentruje się na codziennym życiu ludzi, ale nie zapomina o tym, że za produktem muszą stać doświadczenie oraz solidna inżynieria. Firma ta oferuje serię przenośnych głośników Bluetooth oraz odbiorników radiowych, a dla najbardziej wymagających ma zintegrowany system all-in-one, który łączy technikę rodem z XXI wieku i stylowe wykończenie, odsyłające do lat 60. XX wieku.

Bezprzewodowe głośniki Ruark to świetne rozwiązanie dla osób ceniących sobie jakość, nietuzinkowy wygląd, a przede wszystkim funkcjonalność i prostotę integracji ze sprzętem.

Głośniki te oferują szereg udogodnień do strumieniowania muzyki takich jak radio internetowe czy obsługę znanych usług muzycznych: Deezer, Spotify, Tidal czy Amazon Music

W naszym salonie posiadamy obecnie:

Ruark audio R1

Ruark audio R3

Ruark audio R5

Przy czym modele R3 oraz R5 to systemy typu all-in-one które poza sporymi możliwościami strumieniowania muzyki mają na wyposażeniu odtwarzacz CD.

Większy z braci Ruark R5 dysponuje imponującą mocą 90W w klasie AB, dwoma 75mm pełno-pasmowymi przetwornikami z magnesami neodymowymi, a także 125mm zintegrowanym subwooferem zapewniając tym samym bogactwo wrażeń odsłuchowych.

Na pokładzie znajdziemy również zaawansowane przetwarzanie dźwięku 3D, regulowane niskie i wysokie tony, a nawet funkcję loudness . Zarówno R3, jak i R5 grają zaskakująco namacalnym dźwiękiem z bardzo dobrą przestrzenią. Odpowiednio ustawione są w stanie wygenerować szeroką scenę ze źródłami pozornymi, co nie jest typowe dla tego typu kompaktowych rozwiązań.

Na państwa życzenie możemy zamówić dowolny model w wybranym wykończeniu.

 

dowolne urządzenie Ruark audio.