REL - subwoofery

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Przedstawiamy Państwu znakomite subwoofery marki REL, które to oprócz fantastycznych doznań odsłuchowych zapewniają też miły akcent dla oka.

REL Acoustics to renomowana firma z Wielkiej Brytanii, zajmująca się produkcją subwooferów wysokiej jakości. Pomysłodawcą projektu jest właściciel firmy Richard E. Lord, który od 1990 roku dążył do stworzenia dogodnej kolumny oddającej niskie częstotliwości odtwarzanej muzyki. Od lat 90 firma REL Acustics zajmuje się produkcją wysokiej klasy subwooferów o innowacyjnej konstrukcji, a dziś jest już określana mianem “specjalisty od subwooferów”, pod czym nasza firma się podpisuje.

REL stosuje wyłącznie obudowy zamknięte by uniknąć niemiłych dla ucha turbulencji powietrza. Dzięki takiemu zabiegowi bas jest czysty, gładki i szybki. Wyższe linie subwooferów REL począwszy od Tx poza wejściem LFE wyposażone są w wejście Speakon hi-level. Zastosowanie wejścia wysokopoziomowego umożliwia podłączenie subwoofera do niemalże każdego wzmacniacza stereo, nawet takiego, który nie posiada dedykowanego wyjścia na subwoofer. Ponadto użycie połączenia high level sprawia, że niskie częstotliwości subwoofera są zdecydowanie lepiej zsychronizowane fazowo z pasmem kolumn.

Na państwa życzenie możemy zamówić dowolny model z dowolnej serii.