Audio Physic - kolumny głośnikowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

 • Audio Physic Avanti | kolumny podłogoweAudio Physic Avanti | kolumny podłogowe

  Audio Physic Avanti | kolumny podłogowe

  25999,00 

  AUDIO PHYSIC AVANTI KOLUMNY PODŁOGOWE GWARANCJA POLSKIEGO DYSTRYBUTORA   Legendarna nazwa powraca: na 30-lecie firmy AUDIO PHYSIC pojawia się nowa kolumna AVANTI. Jednak to nie tylko ponowne pojawienie się klasycznego modelu. Najnowszy AVANTI to całkowicie nowa kolumna głośnikowa. Celem naszego zespołu rozwojowego było wyprodukowanie nowoczesnej kolumny, niesamowitej pod każdym względem – wizualnie, technologicznie i zapewniającej…

 • Audio Physic Tempo 35 | kolumny podłogowe

  Audio Physic Tempo 35 | kolumny podłogowe

  24999,00 

  Produkt na zamówienie

 • Audio Physic Classic 35 | kolumny podłogowe

  Audio Physic Classic 35 | kolumny podłogowe

  28998,00 

  produkt na zamówienie

 • Audio Physic Codex | kolumny podłogoweAudio Physic Codex | kolumny podłogowe

  Audio Physic Codex | kolumny podłogowe

  49000,00 59000,00 

  AUDIO PHYSIC CODEX KOLUMNY PODŁOGOWE GWARANCJA POLSKIEGO DYSTRYBUTORA – 5 LAT   CODEX – pomimo swojej objętości, ta czterodrożna kolumna z wyraźnymi konturami i smukłą przegrodą emanuje atmosferą stylowej elegancji. Szczególnie wykończenie w szkle na wysoki połysk w połączeniu z jaskrawymi kolorami sprawiają, że kolumny sprawiają wrażenie zawieszonych w nieważkości. Ze szczególną uwagą potraktowano wewnętrzną…

Audio Physic to niemiecka marka produkująca wysokiej klasy systemy kolumnowe, która zyskała naszą rekomendację. Dostrzegamy, że aktualnie rynek kolumn jest bogaty i nasycony, jednak niewielu producentów stawia na tak uniwersalną i zarazem „dojrzałą” sygnaturę brzmienia. Kolumny Audio Physic to niewątpliwie propozycja, która trafia do grona odbiorców, którzy gustują w szerokim spektrum gatunków i gustów muzycznych, zarówno w szeroko pojętym zakresie muzyki popularnej, jak i muzyki ambitnej i wiele wymagającej od kolumn.

Kolumny Audio Physic, szczególnie z linii Reference, to przedsmak kolumnowego hi-endu (Tempo, Avanti, Midex), a od poziomu modelu Codex, poprzez model Cardeas aż do topowych Medeos możemy mówić o kolumnach klasy high-end w ścisłym znaczeniu tego określenia.

Audio Physic to marka, dzięki której nie musimy już wybierać między barwą, nasyceniem, a dynamiką, szczegółowością i przestrzenią. W zależności od modelu kolumny te różnią się charakterystyką brzmienia. Jednak ogólnie można powiedzieć, że jest to dźwięk odważny i energiczny, wysoce precyzyjny i rozdzielczy. Bardzo przestronny i przestrzenny.

Niemiecka marka kładzie szczególny nacisk na bezkompromisowy dobór podzespołów. Precyzyjny dobór komponentów i właściwa ich współpraca pozwalają reprodukcji dźwięku przejść na wyższy poziom, a słuchanie muzyki staje się niecodziennym doświadczeniem.

Od ponad 25 lat Audio Physic pracuje nad rozwojem kolumn głośnikowych zgodnie z dewizą: no loss of fine detail. Nawet najdrobniejsze detale są istotne dla całego produktu, by nie utracić połączenia z tym, co najważniejsze: z muzyką. Światowy sukces marki opiera się na tym, że Audio Physic postrzega głośniki jako “całość”.

Najwyższe oceny oraz nagrody na rynku międzynarodowym są dowodem najwyższej jakości podejścia, które pomogło firmie Audio Physic osiągnąć doskonałą renomę na światową skalę.

Wszystkie modele kolumn pozostają niezrównane na tle konkurencji w swoich klasach cenowych. Testy dowodzą, że kolumny tej marki często “nadają ton” działaniom konkurencji.

Produkty Audio Physic charakteryzuje wzorowe wykonanie i wykończenie najwyższej jakości, które stało się już cechą rozpoznawalną tych produktów.

Kolumny głośnikowe marki Audio Physic harmonijnie wpisują się w środowisko odsłuchowe, m.in. dzięki własnemu, przemyślanemu podejściu do konstruowania portów bass-reflex.
Do dyspozycji jest aż siedem różnych wariantów wykończeń w wypadku każdego z modeli. Dużym uznaniem cieszą się wykończenia typu glass (wykończenie w szkle na wysoki połysk), dzięki którym kolumny prezentują się niezwykle efektownie, są odporne na mikro zarysowania i zarazem nie sprawiają problemów w codziennym utrzymaniu.

Zapraszamy audiofili do naszego Salonu Audioneo w Rotmance k. Gdańska na profesjonalny odsłuch systemów głośnikowych. Umów się na indywidualną wizytę!