Odtwarzamy emocje


Muzyka przywołuje doświadczenia, obrazy, sentymenty. Czasem pozwala się zrelaksować, a czasem pobudza. Dla wielu z nas jest nieodzowną częścią życia. Na temat audio można rozmawiać, czytać i pisać, jednak nic nie zastąpi doświadczenia odsłuchu. Dlatego uważamy, że sercem naszej działalności są właśnie sale odsłuchowe.

Przetestuj brzmienie sprzętu w salonie audio


Najczęściej nawet chwila bezpośredniego obcowania z muzyką w konkretnej konfiguracji sprzętowej, wnosi więcej do tematu niż wielogodzinne przeglądanie recenzji sprzętu czy wiara w obiegowe opinie. Staramy się doradzać, proponować rozwiązania, jednak ostatecznie liczy się własny odbiór, własna interpretacja. Tylko tak można dokonać słusznego wyboru.

Wierzymy, że istnieje coś takiego jak „dobry sprzęt audio” czy „dobre brzmienie”, jednak zdajemy sobie również sprawę, że ostatecznie wiele kwestii w audio jest relatywnych i po prostu sprowadza się do gustu. Świat hi-fi to złożone połączenie fizyki i emocji, a my staramy się budować pomost pomiędzy światem technicznym, a nieskrępowanym, ludzkim odbiorem tego, co nazywamy jakością brzmienia.

Darmowe odsłuchy w salonie audio


Odsłuchy w naszym salonie są darmowe. Zachęcamy by rezerwować konkretne terminy odsłuchów. Udostępniamy dwie sale odsłuchowe – większą, 30m2 w pełni zaadaptowaną akustycznie i mniejszą, 20m2 bez profesjonalnej adaptacji. Zrobimy wszystko by odsłuchy w naszym salonie były niezapomnianymi doświadczeniami.

Galeria