Haiku Audio - gramofony, wzmacniacze stereo

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Haiku-Audio to polska firma z Krakowa specjalizująca się w produkcji wzmacniaczy stereo. Producent oferuje produkty dopracowane w każdym calu, z najwyższą dbałością o jakość dźwięku. W ofercie Haiku-Audio znajdują się wzmacniacze tranzystorowe, lampowe oraz hybrydowe, przedwzmacniacz liniowy z lampową korekcją barwy, a także przedwzmacniacz gramofonowy.

Haiku-Audio w budowie swoich produktów stosuje proste, przemyślane topologie i opiera to na najwyższej jakości komponentach, m.in. zastosowanie uznanych transformatorów rdzeniowych Leszka Ogonowskiego.

Sprzęty Haiku-Audio charakteryzują się nowoczesnym, technicznym designem. Front to ładnie wyszczotkowany płat aluminium z wyciętym dużym okienkiem zaślepionym ciemnym tworzywem. W to wcięcie wkomponowane są dwie masywne, mocno wystające gałki do wybierania źródła i sterowania głośnością. W niektórych modelach jedna z gałek występuje w charakterystycznym kolorze (czerwonym lub indygo). Lampowe Haiku-Audio wyglądają dość surowo, ale też klasycznie.

Jeśli chodzi o brzmienie, to każdy model cechuje się nieco inną charakterystyką. Jednak to, co łączy wszystkie modele, to z pewnością granie barwne, lekko ocieplone i klimatyczne.

W naszym salonie posiadamy na stanie następujące produkty:

Wzmacniacze tranzystorowe:

Haiku Audio SOL V

Haiku Audio SOL Indigo

Wzmacniacze lampowe:

Haiku Audio Sensei 211 SE

Haiku Audio Selene KT150

Wzmacniacze hybrydowe:

Haiku Audio Bright mk5

Haiku Audio Bright SE

Przedwzmacniacz lampowy:

Haiku Audio Iris Line

Przedwzmacniacz gramofonowy:

Haiku Audio Iris Phono

 

Zapraszamy audiofilów do naszego Salonu Audioneo w Rotmance k. Gdańska na profesjonalny odsłuch wzmacniaczy i systemów audio. Umów się na indywidualną wizytę!