Arcam - amplitunery i odtwarzacze CD

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Arcam to brytyjska marka istniejąca od 1976 roku, która niezwykle szybko zyskała światową reputację. Produkty firmy Arcam obejmują wszystkie kategorie elektroniki audio, począwszy od tradycyjnych wzmacniaczy stereo, poprzez amplitunery kina domowego, skończywszy na źródłach, takich jak odtwarzacze CD/SACD i streamery.

Wszystkie produkty firmy Arcam brzmią niezwykle muzykalnie. Zarówno elementy przeznaczone do stereo, jak i do kina domowego, prezentują wysoki poziom w odtwarzaniu ścieżek muzycznych. Realistyczna jakość dźwięku i obrazu – to z pewnością wyróżnia tego producenta.

Od 1995 roku Arcam proponuje innowacyjne i sprawdzone rozwiązania w dziedzinie kina domowego, stając się tym samem ekspertem w tej dziedzinie i wchodząc na pozycję lidera na światowym poziomie.

W amplitunerach Arcama brzmienie i muzykalność można poprawić dzięki optymalizacji akustyki pomieszczenia za pomocą Dirac Live®.  Natomiast strumieniowanie możliwe jest za pomocą Apple® Airplay2, Google Chromecast®, Bluetooth z aptX® HD, Spotify Connect, Tidal Connect i UPnP z aplikacją MusicLife.

Arcam jest specjalistą w projektowaniu i produkowaniu odtwarzaczy CD. W najnowszym modelu CDS50 zastosowany 32-bitowy przetwornik cyfrowo-analogowy, który zapewnia pełen obraz dźwiękowy.

W topowych modelach Arcam (SA30 oraz AVR31) zastosowano wzmacniacz w klasie G zapewniający wyjątkowo naturalny dźwięk. Konstrukcja klasy G to rozbudowany układ, który stanowi połączenie topologii A z klasą A/B.

Jak pisze sam producent firma Arcam istnieje z jednego prostego powodu: aby wnieść do życia ludzi możliwie najlepszy dźwięk, zarówno z filmów, jak i ulubionej muzyki.

W naszym salonie można aktualnie posłuchać amplitunera kina domowego Arcam AVR5.

Pozostałe modele w aktualnej ofercie Arcama na zamówienie.

Amplitunery kina domowego:

Arcam AVR11

Arcam AVR21

Arcam AVR31

Arcam AVR41

Odtwarzacz CD:

Arcam CDS50

Końcówka mocy:

Arcam PA410

Wzmacniacz zintegrowany:

Arcam SA10

Odtwarzacz sieciowy:

Arcam Solo Uno